0 Кошик
Вибране
Порівняння

PHILIPS

У 1917 році, наприкінці Першої світової війни, представники медичної спільноти запропонували дослідницькому підрозділу Philips Research зайнятися ремонтом рентгенівських трубок, що вийшли з ладу і які не могли більше поставлятися з Німеччини. Робота над цим проектом визначила новий етап у розвитку бізнесу компанії, ставши основою для народження нового сектора – Philips «Охорона здоров'я».

Сортувати по:
Парогенератор Philips GC6630/20 -0.87 %
Парогенератор Philips GC6630/20
7 500 грн
7 435 грн

За допомогою технологій, що застосовуються під час створення електричних ламп, дослідники Philips змогли уявити рентгенівські трубки власного виробництва. Проривним винаходом того часу стала рентгенівська трубка Rotalix із суттєво покращеною якістю зображення, створена у 1918 році. Це рішення здійснило революцію у діагностиці туберкульозу.

Протягом наступних десятиліть інженери та дослідники Philips продовжили роботу над створенням цілої низки нових технологій та пристроїв. Нововведення тих років відіграли провідну роль у відновленні Європи після Другої світової війни.

Аж до 1955 рентгенівські системи були нерухомі. Philips вперше розробила С-дугу – рентгенівський апарат у формі півмісяця. Вона дозволяла медичним працівникам переміщати рентген у будь-яких напрямках, що прискорило процес встановлення діагнозу та лікування, а також зробило перебування пацієнтів у клініці більш комфортним.

У 1982 році Philips розробила систему, яка дозволила створювати зображення кровоносних судин та органів у режимі реального часу. Для цього пацієнту вводилася контрастна речовина – субстанція, яка робила рідини в організмі видимими на рентгені. Завдяки цьому візуалізація кровоносних судин вийшла принципово новий рівень.

У 1985 році Philips представила систему цифрових зображень. З її допомогою лікарі можуть отримувати картинки вищої чіткості та в короткий термін, крім того, їм стало простіше обмінюватися результатами досліджень.

До 2011 року розробки в галузі позитронно-емісійної томографії (ПЕТ), що візуалізує процеси життєдіяльності органів та тканин на молекулярному рівні, призводять до випуску універсальної системи для діагностики всього тіла, що вперше поєднує технології ПЕТ та магнітно-резонансної томографії (МРТ).

Серед останніх розробок Philips також є ангіографічна система AlluraClarity, яка дозволяє досягти зображення високої чіткості в режимі реального часу під час малоінвазивних операцій при зниженні дозового навантаження на 50—80 % порівняно з попередніми експертними моделями.

Компанія створює рішення для всіх етапів надання допомоги пацієнтам: від скринінгу та діагностики, лікування та моніторингу до контролю стану та догляду вдома. Спектр рішень включає:

  • системи візуалізації: комп'ютерна та магнітно-резонансна томографія, рентгенографія, обладнання ядерної медицини;
  • клінічні системи: ультразвукові системи; системи моніторингу життєво важливих показників пацієнтів; наркозно-дихальне обладнання;
  • рішення для перинатальної медицини та жіночого здоров'я;
  • ІТ-рішення у охороні здоров'я;
  • домашня медицина: системи медичного оповіщення; домашні респіраторні системи;
  • телемедицина;
  • консалтинг у сфері ефективного управління медичними установами;
  • навчання;
  • сервісне обслуговування;
  • Фінансові рішення.

Портфоліо сектору «Охорона здоров'я» включає понад 450 продуктів та послуг, що надаються у 100 країнах світу. За 2013 рік продаж сектора склав 9,6 мільярда євро. З них 8% було інвестовано у науково-дослідні розробки. Штат співробітників сектору «Охорона здоров'я» налічує 37 000 осіб.

У 2013 році бізнес Philips «Охорона здоров'я» зосередився навколо чотирьох основних напрямків: системи візуалізації, догляд за пацієнтами та клінічна інформатизація, рішення для домашньої медицини, консалтингові послуги для клієнтів.
У 2014 році компанія Philips створила новий структурний підрозділ - "Інформаційні рішення та сервіси для охорони здоров'я".

© Copyright 2016-2024 Інтернет-магазин Радуга